KVALITNÍ JÍDELNÍ LÍSTKY PRO VAŠI PROVOZOVNU

Jídelní lístky

PLASTOVÉ JÍDELNÍ LÍSTKY

Plastové jídelní lístky jsou vyrobeny z rýhovaného PP a štítek MENU je vyroben z nerezové oceli. Plastové jídelní lístky vynikají svou odolností a barevnou nápaditostí. Jsou ohebné a snadno se čistí. Jsou odolné proti poškrábání, znečištění a také proti UV záření. Plastové jídelní lístky se nejvíce hodí pro podniky s velkým provozem.

KAM JSOU URČENY PLASTOVÉ JÍDELNÍ LÍSTKY

Plastové jídelní lístky najdou uplatnění v každém provozu, kde je potřeba často s lístky manipulovat. Jsou velice odolné, není tedy potřeba se bát, že by Vám jídelní lístek někdo poškodil, ohnul nebo poškrábal. Vzhledem k použitému materiálu (100% PP) máte jistotu, že jídelní lístky zůstanou v původním stavu i při náročném provozu.

ROZMĚRY JÍDLENÍCH LÍSTKŮ

Plastové jídelní lístky se vyrábějí v rozměrech A4 nebo A5. Nejpoužívanější jsou o velikosti A4.

PŘIZPŮSOBENÍ JÍDELNÍHO LÍSTKU

Do plastových jídelních lístků lze vložit náhradní průhledné desky, které se postarají, aby Váš jídelní lístek byl obsáhlý přesně tak, jak je potřeba. Naopak lze přebytečné listy kdykoliv odebrat.

KOŽENKOVÉ JÍDELNÍ LÍSTKY

Koženkové jídelní lístky jsou vyrobeny z materiálu v imitaci kůže. Dodávají se v několika barvách jako např.: černá, vínová, slonová kost, hnědá… Jídelní lístky mají kovové ochranné růžky, které ocení uživatelé v restauracích s velkým pohybem hostů. Koženkové jídelní lístky jsou potištěny vlisovaným nápisem se zlaté barvě. Součástí těchto jídelních lístků je většinou 1 vložka pro celkem 4 strany nabídky jídelního lístku.

ROZŠÍŘENÍ JÍDELNÍCH LÍSTKŮ

Do většiny jídelních lístků lze vložit další vložky, pro rozšíření jídelního lístku. Jsou dva způsoby vkládání vložek. 1. způsob je vložení jídelního lístku pod gumičku, která je uprostřed jídelního lístku a drží vložky. 2. způsob je připnutí vložek do klipsů, podobných jako jsou v pořadačích. Tento 2. způsob je praktičtější, protože jsou vložky pevně upevněny.

PÉČE O KOŽENKOVÉ JÍDELNÍ LÍSTKY

Koženkové jídelní lístky lze otírat hadříkem. Nejsou vhodné pro omývání. Koženkové jídelní lístky jsou náchylnější na poškození, než plastové jídelní lístky. Je tedy potřeba pečovat o tyto jídelní lístky více než o plastové jídelní lístky.

DESIGN

Koženkové jídelní lístky jsou designově velice dobře udělané. Na první pohled nepoznáte, zda se jedná o pravou kůži nebo koženku. Barevná škála není tak velká jako u plastových jídelních lístků, ale najdeme zde i koženkové jídelní lístky např. ve fialové, sametové, vínově červené barvě nebo v dekoru dřeva či korku.

VINNÉ LÍSTKY

Jídelních a nápojových lístků je veliké množství, ale do vináren se takovéto lístky nehodí. Vyrábějí se proto vinné lístky, které jsou většinou formátu A4 a jsou označeny na přední straně např. logem vinné sklenice nebo nápisem WINE, aby bylo snadno rozlišitelné, o který lístek se jedná. V nabídce nalezneme i box s vinnými lístky, kde je v sadě 10 vinných lístků.

PŘIDÁNÍ DALŠÍCH LISTŮ

Do každého vinného lístku lze vložit další listy a to pod gumičku, která je umístěna uprostřed vinného lístku. Lze použít na rozšíření vinného lístku nebo pro výměnu poškozených vložek.

DESIGN

Vinné lísky, které máme v nabídce, jsou vyrobeny z imitace kůže v různých barevných provedeních. Produkty řady CLASSIC mají kovové ochranné růžky hran, které ocení uživatelé v restauracích s velkým pohybem hostů.

POUŽITÍ

Vinné lístky lze využít jakémkoliv provozu. Nejčastěji jsou používány ve vinotékách, ale lze je využít samozřejmě i v restauraci na rozlišení od jídelních lístků a pro větší přehlednost nabízených vín.